نشست هم اندیشی و حمایت از سرمایه گذاران خارجی خراسان رضوی، با حضور جناب آقای دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی ، جناب آقای رزم حسینی استاندار خراسان رضوی، جناب آقای حیدری رییس شورای اسلامی شهر، جناب آقای کلایی شهردار مشهد، جناب آقای میرزایی معاون اقتصادی استانداری، جناب آقای رسولیان مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، جناب آقای رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام در مجلس شورای اسلامی ، سرکار خانم چنارانی نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مدیران و مسئولان استانی و شهری در سالن همایش نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار گردید.
این همایش در حاشیه سومین روز نمایشگاه بین‌المللی سرمایه گذاری شهری، نمایشگاه صنعت ساختمان، تاسیسات و صنایع وابسته و نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با استقبال متخصصان و فعالان داخلی و خارجی در حوزه سرمایه گذاری برگزار شد.
لازم به ذکر است این نمایشگاه ها تا ۱۹ بهمن ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد جهت بازدید علاقمندان دایر می باشد.

نوشته نشست هم اندیشی و حمایت از سرمایه گذاران خارجی خراسان رضوی، با حضور وزیر اقتصاد و دارایی در نمایشگاه بین المللی مشهد اولین بار در نمایشگاه بین المللی مشهد. پدیدار شد.


مشاهده متن در وب سایت اصلی

مطالب مرتبط
برچسب ها