نشست خبری دومین نمایشگاه شیرینی و شکلات، مواد خام و ماشین‌آلات( آجیل و خشکبار) و دومین نمایشگاه محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم (ارگانوفود) و اولین نمایشگاه آرد، نان، غلات و صنایع وابسته

رونمایی از بزرگترین کیک ۴۰ سالگی انقلاب در نمایشگاه بین‌المللی مشهد

محمد جواد محبی مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مشهد در نشست خبری گفت: برگزاری اولین نمایشگاه آرد، نان، غلات و صنایع وابسته همزمان با دومین نمایشگاه شیرینی و شکلات، مواد خام و ماشین‌آلات( آجیل و خشکبار) و دومین نمایشگاه محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم (ارگانوفود) از ۱ الی ۵ اسفند از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار میگردد. هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی با تکنولوژی روز برای تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، اعطای نمایندگی و عقد قرار دادهای فی مابین و فروش تجهیزات اشاره کرد.

مدیرنمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد با بیان اینکه این نمایشگاه در سالن فردوسی برگزار خواهد شد، بیان کرد: مساحت واگذار شده برای آن نیز ۵۰۰ متر مربع و مساحت غرفه‌ها نیز ۲۰۰ متر مربع خواهد بود.

محبی با بیان اینکه تعداد غرفه‌های واگذار شده برای این نمایشگاه ۳۵ مورد بوده، اظهار کرد: زمینه فعالیت این دوستان در بخش آرد، نان و غلات خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در حاشیه این نمایشگاه نیز از بزرگترین کیک ۴۰ سالگی انقلاب به وزن هزار کیلوگرم و ۴۰ متر، که توسط قنادان برتر کشوری تهیه شده، رونمایی خواهد شد.

مدیرنمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات، مواد خام، آجیل و خشکبار، اظهار کرد: ایران یکی از قطب‌های تولید انواع شرینی در منطقه است تا جایی که این ویژگی یکی از فرصت‌های گردشگری ایران خوانده می‌شود.

نوشته در طلیعه دهه پنجم انقلاب رونمایی از بزرگترین کیک ۴۰ سالگی انقلاب در نمایشگاه بین‌المللی مشهد در دومین نمایشگاه شیرینی و شکلات، مواد خام و ماشین‌آلات( آجیل و خشکبار) و دومین نمایشگاه محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم (ارگانوفود) و اولین نمایشگاه آرد، نان، غلات و صنایع وابسته اولین بار در نمایشگاه بین المللی مشهد. پدیدار شد.


مشاهده متن در وب سایت اصلی

برچسب ها